آکادمی تولید محتوا

آموزش فتوشاپ برای تولیدکنندگان محتوا

مهارت های ضروری فتوشاپ برای یک تولیدکننده محتوا

 • - -روز
 • - -ساعت
 • - -دقیقه
 • - -ثانیه
١٨:٠٠ یکشنبه - ٢٢ - فروردین - ١٤٠٠

مقدماتی
سطح

1
فصل

1
جلسه

02
ساعت

درباره وبینار


آیا مدیر سایت یا شبکه های اجتماعی هستید؟ یا به عنوان بلاگر میخواهید از تصاویر زیبا در تولید محتوا استفاده نمایید؟ وبینار آموزش فتوشاپ برای تولید کنندگان محتوا، تکنیک ها و ترفندهای کاربردی تولید محتوای تصویری را به شما آموزش میدهد.

 


آموزش فتوشاپ برای تولید محتوا


مهارت طراحی گرافیک، در حال تبدیل شدن به ابزار بسیار مهمی برای بازاریاب های دیجیتال است. کسب و کارهای کوچک و بزرگ باید بتوانند از فتوشاپ و ایلستریتور به شکل اثربخشی برای طراحی گرافیک و تولید محتوای تصویری استفاده کنند. 

 

مزیت های نرم افزار ایلستریتور:

 • ساخت نمودارها، جداول و اینفوگرافیک ها جهت انتقال اثربخش پیام محتوا
 • طراحی گرافیک سفارشی برای بازاریابی محتوایی مانند نمودارهای دایره ای، نمودارهای میله ای و تایم لاین

 

مزیت های نرم افزار فتوشاپ:

 • انتقال بهتر پیام توسط سفارشی سازی تصاویر و طراحی تصاویر منحصر به فردآیا شرکت در وبینار آموزش فتوشاپ برای تولیدکنندگان محتوا ارزش دارد؟


در پایان این وبینار، مهارت های کاربردی طراحی و تولید محتوای تصویری در نرم افزار فتوشاپ و ایلستریتور که یک تولیدکننده محتوا روزانه با آنها سروکار خواهد داشت مانند: تغییر ابعاد تصویر، ویرایش تصویر، گرفتن خروجی، ساخت موک آپ، ایجاد سایه، برش، طراحی اینفوگرافیک، طراحی آیکون و … را بدست می آورید. این مهارت ها به شما کمک میکنند نسبت به سایر تولید کنندگان محتوا نتایج بهتری بگیرید. چرا طراحی برای تولیدکنندگان محتوا اهمیت دارد؟


امروزه بازاریابی محتوایی بخشی از استراتژی و اقدامات بازاریابی اکثر شرکت ها و کسب و کارها است. استفاده از محتوای تصویری در بازاریابی محتوایی هر روز اهمیت بیشتری بدست می آورد. 


عناصر بصری مانند تصاویر، ویدئوها، اسلایدها، انیمیشن ها، اینفوگرافیک، کارتون ها و سایر نمونه های گرافیکی در حال تبدیل شدن به فاکتوری مهم برای موفقیت بازاریابی محتوایی هستند. 


نتایج تحقیقات اخیر نشان میدهند که استفاده از طراحی در تولید محتوا میتواند به صورت چشمگیری ترافیک وبلاگ، میزان تعامل در شبکه های اجتماعی، نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری و جذب مشتریان را افزایش دهد. 


اثربخشی محتوای تصویری، بیشتر از زمانی است که تنها از متن استفاده میکنید.
مخاطبان دوره:

 • بازاریاب های دیجیتال
 • مدیران سایت
 • تولید کنندگان محتوا
 • ادمین شبکه های اجتماعی
 • بلاگرهااین دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر میخواهید به یک طراح گرافیک حرفه ای تبدیل شوید و از طراحی گرافیک کسب درآمد نمایید، پیشنهاد میکنیم در یک دوره تخصصی و صفر تا صد آموزش طراحی گرافیک در فتوشاپ و ایلستریتور شرکت نمایید.

وبینار آکادمی محتوا، مهارت محور و ویژه نیازهای روزانه تولیدکنندگان محتوا طراحی و آماده شده است.
تماس و مشاوره

این وبینار به صورت دوره ای و با ظرفیت محدود برگزار میشود. برای اطلاع از ظرفیت خالی وبینار، با کارشناس آموزش آکادمی محتوا تماس بگیرید.

 

۰۴۴۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۴۴۳۳۴۶۵۵۷۵

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲

سرفصل ها

مبلغ سرمایه گذاری در وبینار

55000 تومان

دانلود نرم افزار موبایل آموزشگاه آکادمی تولید محتوا

با دانلود و نصب این اپلیکیشن میتوانید از تمامی خدمات آموزش مجازی ما در گوشی هوشمند خود بهره مند شوید.

دانلود اپ اندروید